TV 8 izle

TV 8 izle, TV 8 HD kanalı üzerinden yemekteyiz, O Ses Türkiye, Survivor yarışması, yerli dizileri ve sinema filmlerini canlı yayın akışını doğru frekans adresinden izleyebilirsiniz.

2013 yılından günümüze kadar Acun Medya bünyesinde yayın yapan TV 8 HDkanalı, birçok programa ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye’nin eğlence kanalı olarak adlandırılan TV 8’de programların yanı sıra düzenlenen yarışmalar dikkat çekmektedir. O Ses Türkiye, Survivor ve Yemekteyiz gibi programlar her hafta reyting rekorları kırmakla beraber izleyicilerin eğlenceli vakit geçirmesini sağlamaktadır.

TV 8 HD izlemek için televizyonun yanı sıra kanalın web sitesini de kullanabilirsiniz. Ayrıca kanalın mobil uygulamaları da bulunmaktadır. Google Play ve App Store üzerinden mobil uyumlu cep telefonlarınıza uygulamayı indirerek kanalı takip edebilirsiniz. Daha önceki tarihlerde yapılan program ve yarışmaları da ayrıca izleme şansınız bulunmaktadır. Uydu üzerinden TV 8 canlı izlemek için 4A uydusuna ihtiyacınız olacaktır. 12356 frekansı üzerinden polarizasyon yatay olmak üzere sembol değeri 7100 ve FEC 2/3 üzerinden rahatlıkla izleyeebilirsiniz.

TV 8 izlemek ayrıca Digiturk kanal 28 üzerinden de yayın yapmaktadır. Bunun yanı sıra Tivibu 29. kanal, D-Smart kanal 28 ve Teledünya 29. kanal üzerinden de TV 8 kesintisiz izleyebilirsiniz. TV 8 HD yayın akışı da günlük olarak web site üzerinden yayınlanmaktadır. Daha önceki tarihlerde yayınlayan eğlence programlarının yanı sıra dikkat çeken dizileri ve yine eğlenceli programları bu kanal üzerinden izleyebilirsiniz.

Kanalın en fazla izlenen programları Survivor ve O Ses Türkiye olmaktadır. Özellikle de Survivor, her hafta izlenme rekoru kırmakta ve birbirinden zorlu kulvarlarda yapılan etkinliklere sahne olmaktadır. O Ses Türkiye’de yine ünlü sanatçıların yarışmacıları puanlandırdığı ve Türkiye’nin severek izlediği programları arasındadır. Yemek ve diğer eğlence programları da gün içinde yayınlanmakta ve rağbet görmektedir. Eğlenceğe dair pek çok programı bu bakımdan TV 8 yayın akışını takip ederek izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri