TJK TV izle

At yarışı yayınlarının kapsamlı bir şekilde yapıldığı TJK TV HD, kesintisiz olarak yayın yapmaktadır. TJK TV kesintisiz izleme konusunda at yarışı severler için yıllardır hizmet vermektedir. İlk kez 23 Eylül 1856’da İzmir’de gerçekleşen at yarışlarıyla yayın hayatına bşalayan kanal, kaliteli HD yayın yapmayı sürdürmektedir.

TJK TV canlı izleyerek At yarışları en eski Türk sporlarından biridir ve ülkemizde büyük bir kitle tarafından benimsenmiştir. Koşuları canlı olarak izleme imkânı sunan bu kanalın kesintisiz yayın hizmeti sunması ve HD olarak yayın yapması, kullanıcılarını en çok sevindiren özellikleri arasındadır.

TJK TV HD kesintisiz izlediğinizde koşuların hangi saatlerde yapıldığını, at yarışı sonuçlarını, yayın akışını ve diğer koşu bilgilerini görebilirsiniz. Ayrıca mobil izleme imkânı da sunan bu kanalı kendi web sitesi üzerinden de takip edebilirsiniz. Yarış severlerin vazgeçemediği bu kanalla beraber yarışları hipodrumda izliyormuş gibi bir havaya kapılabilirsiniz. Hiçbir kesintiye uğramadan kalan üzerinden tjk mobil versiyonunu da kullanma şansınız bulunmaktadır.

Türkiye Jimnastik Kulübü, Türkiye’deki yarışları kum, doğal, sentetik ya da çim pistte yapılan yarışları farklı mesafelere göre belirler ve at yarışlarının gözetimini yapar. Bununla beraber hem ulusal hem de uluslararası yarışları ücretsiz bir şekilde TJK TV HD üzerinden yayınlamaktadır. Ülkemizdeki en büyük hipodrumlardan olan Veli Efendi (İstanbul) ve 75. Yıl Hipodrumu’nda (Ankara) gerçekleşen yarışları bu sayede rahatlıkla izleyebilirsiniz.

At yarışlarıyla ilgili tüm bilgi ve sonuçları 7/24 takip edebileceğiniz TJK TV HD yayın sayesinde kesintisiz HD özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Kanalın uzun yıllardır başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmesi nedeniyle, günümüzdeki uydu kanalları arasında en çok tercih edilen kanallar arasında olduğu bilinmektedir. Sizler de at yarışıyla ilgileniyorsanız sadece TJK TV’den yararlanabilir ve bu heyecanı HD olarak yaşayabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri