Smart TV izle

Smart TV izle, HD kalitede film izleme ve canlı maç yayınlarını bedava izleyebileceğiniz televizyon kanalıdır. Smart TV kanalından canlı spor, yaşam, sinema ve haber izleyebilirsiniz.

150’den fazla yerli ve yabancı TV kanalının yer aldığı Smart TV HD izle, Tivibu uygulaması ile erişimiyle hizmet vermektedir. Uyumlu akıllı TV’lerden rahatlıkla hizmet alırken birbirinden farklı kategorilerle sunulan yayın hizmetiyle karşılaşabilirsiniz. Bu kanalda Avrupa liglerindeki tüm müsabakaların yanı sıra Tivibu için hazırlanan özel sinemalar, diziler, çocuk kanalları ve belgesellere ulaşabilirsiniz.

Smart TV bedava uydu frekans ayarlarını yaparak anında kalanı izlemeye başlayabilirsiniz. 11845 frekansında yayın yapan kanalın FEC değeri 5/6, sembol değeri ise 4444 olarak belirlenmiştir. Ayrıca polarizasyon ayarı ise sadece ‘V’ olarak belirlenmiştir. Günümüzde sadece uydu aracılığıyla izlenebilen Smart TV izle kanallarına baktığımızda, müzik ve çocuk programlarının yanı sıra sinema, spor, yaşam ve haber kanallarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu özellikleri sayesinde son zamanlarda ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaştığını söyleyebiliriz. Smart tv hd izlemek için bazı kullanıcılar internet üzerinden yayın yapan sitelere de ulaşmaktadır. Ancak frekans bilgileri dışında internetten yayın seçeneğine ulaşmak son derece zordur.

Uydu kanalları arasında son derece kaliteli bir yayın akışı olan Smart TV Hd maç yayını, ilkeli bir yayıncılık anlayışını benimsemiştir. Tivibu web sitesi üzerinden kanala başvurabilir ya da Türk Telekom bayilikleri aracılığıyla kanala başvuru yapabilirsiniz. Kullanıcıların bu kanalı tercih edebilmesi için mutlaka uyumlu bir akıllı televizyonun olması gerekiyor. Bunun dışında kısa sürede tamamlanan üyelik işlemlerinin ardından birbirinden farklı programları izlemeye başlayabilirsiniz.

Smart TV HD kanalı Tivibu’ya özel pek çok programı da sunmaktadır. Bu anlamda yerli ve yabancı programlarla beraber pek çok spor programına bu kanal üzerinden ulaşmanız mümkündür. Çocuklar için eğitici programların da yayınlandığı kanalda dünyanın en seçkin spor liglerini takip edebilir ve Şampiyonlar Ligi gibi özel müsabakaları da HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri