Gs TV izle

Gs TV izle, Galatasaray’ın resmi HD canlı yayın veren spor kanalında maç özetlerini, GS haberlerini, canlı maçları ve takımın idmanlarını canlı olarak izleyebileceğiniz spor kanalıdır.

GS TV kanalı Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi kanalı konumundadır. Kanal ilk olarak 15 Kasım 2006 yılında Doğan Grubu ile yapılan bir anlaşma çerçevesinde kurulmuş olan bir televizyon kanalı konumundadır. Fakat 28 Mayıs 2009 yılında Doğan Yayın Grubu ile yapılmış olan bu sözleşme sona erdirilmiştir. Bunun ardından D-Smart, Türksat 3A ve Teledünya’da yapmış olduğu yayınlarını sonlandıran GS TV izle kanalı sadece Digitürk üzerinden yayın yapmaktadır. Bunun yanı sıra YouTube, Dailymotion, takımın kendi sitesi üzerinden de yayın yapılabiliyor. GS TV canlı izle hizmetini sitemiz de sizlere sunmaktadır. Sitemiz üzerinden kanalı canlı olarak takip edebileceğiniz gibi sunulan programları izleyebilme imkanına sahip olursunuz.

GS TV kanalı aynı zamanda GS radyo ile ortak yayınlar da yapmaktadır. Kanal ilk olarak 2006 yılında test yayınına başladı. 2007 yılında ise normal yayın sürecine geçiş yapmıştır. Kanalın Digitürk bünyesinde yer alan ana stüdyo ve teknik oluşumlarının dışında Florya’da da stüdyosu bulunmaktadır. Kanal Florya’da yer alan stüdyosundaki radyo link sayesinde ise günün bütün saatleri canlı yayın yapma imkanına sahip olmaktadır. GS TV HD yayın akışında günün her saatinde Galatasaray ile ilgili bir programa denk gelme imkanınız bulunmaktadır. GS TV kesintisiz izlemek isteyen kişiler sitemiz üzerinden kanalı izleyebiliyorlar. Site olarak altyapımızı bu noktada çok üst seviyede tuttuğumuz için bütün kanalları kesintisiz ve canlı takip edebilme imkanınız bulunmaktadır.

GS TV maç özetleri izle kanalında yer alan programlar incelendiğinde farklı spor dallarıyla ilgili programların, maç öncesi ve maç sonrası programlarının, çeşitli söyleşi programlarının ve eski karşılaşmaların yayınlarının yapıldığını görebiliyoruz. Galatasaray’ın rakipleriyle olan eski karşılaşmaları ve Galatasaray Spor Kulübü hakkında son gelişmeleri kanal üzerinden takip ederek en doğru bilgiyi alma imkanınız bulunmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri