DMAX izle

DMAX izle, Türkiye’de HD kalitede canlı yayın akışı sunan TV kanalı üzerinden belgesel, spor, dizi ve sinema filmlerini DMAX HD kanalından izleyebilirsiniz.

Türkiye’de hayata geçirilen kanal projelerinden olan DMAX HD, oldukça yoğun bir kitleye hitap etmektedir. Şifresiz olan bu kanalda birbirinden güzel programlar yayınlanmaktadır. 17 Mart 2018 tarihinde NTV Spor kanalının yerine geçen Dmax kanalında oldukça dikkat çeken kategoriler yer almaktadır. Belgesel, dizi, nasıl yapılır, spor, turbo, zorlu işler, maç yayını ve doğayla iç içe kategorilerinde sunulan yayınlarla birlikte izleyiciler çok farklı heyecan ve deneyimler yaşayabilmektedir.

DMAX HD izlemek için D-Smart kanal 46, Digiturk kanal 49, Kablo TV, Tivibu kanal 62, Filbox kanal 31 ve Vodafone TV kanal 50 seçeneklerini kullanabilirsiniz. Uydu yayını üzerinden hizmet veren bu kanalda dikkat çeken pek çok program hazırlanmaktadır. Örneğin Son Alaskalılar adlı bir dizi belgeselde, Alaska bölgesinde yaşayan insanların nasıl yaşadıkları ve yaşama tutunma mücadeleleri anlatılmaktadır. Bununla beraber ormanda geçen zamanlar, denizaltındaki yaşam ve doğadaki pek çok konu üzerinden belgesel çekilerek yayına hazırlanmaktadır.

Dmax kanalı bu ve buna benzer çok sayıdaki programları dolayısıyla kısa sürede Türkiye’deki izleyicilerden tam not almayı başarmıştır. DMAX TV yayın akışı incelendiğinde gündelik olarak hangi saatlerde hangi programların yer aldığı hatasız olarak takip edilebilmektedir. Yayın akışı ayrıca kanalın resmi web adresi üzerinden de sunulmaktadır. DMAX HD canlı izlerken daha çok eğlence içerikli programların yanı sıra belgesel ve yaşam tarzı kategorilerinde çekilen programları görebilirsiniz.

Uydu üzerinden şifresiz ve kesintisiz yayın yapan dmax kanalının uydu frekans bilgileri de bulunmaktadır. 12015 frekansı üzerinden sembol değeri 27500 ve FEC 5/6 olarak ayarlayabilir ve izleyebilirsiniz. Polarizasyon ise ‘H’ olarak ayarlanmalıdır. Bu sayede DMAX maç yayını şifresiz izle seçeneğinden yararlanacak ve gün içinde sunulan birçok eğlenceli programı takip edebileceksiniz. Kanalın hem uydudan hem de web üzerinden HD yayın yaptığını da unutmayın.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri