Bein iz HD izle

Bein iz HD izle, HD yayın akışını kesintisiz donmadan izleyebileceğiniz Bein iz TV kanalında belgesel, sinema, kültür, doğa ve yemek programlarını canlı izleyebilirsiniz.

Bein iz TV kanalı eski İz TV’nin devamı niteliğinde olan bir kanaldır. İz TV ülkemizde ilk belgesel ve gezi kanalı olarak kurulmuş olan kanaldır. Yayın hayatına ise ilk olarak 6 Şubat 2006 yılında başlamıştır. Bein İz olarak ise 13 Ocak 2017 tarihinde değişmiştir. Kanal 2006 yılından 2013 yılına kadar Çukurova Holding bünyesinde yer aldı. 2013 yılından 2015 yılına kadar ise TMSF’nin bünyesinde yer almıyor. 2015 yılından günümüze kadar olan süreçte ise BeIN Media Group bünyesinde yer almış olan bir kanaldır. Kanalda ağırlıklı olarak macera, kültür, çocuk, doğa, sağlık ve yemek programlarına yer verilmiştir. Kanalın günümüzdeki genel yayın yönetmeni ise Coşkun Aral konumunadır. Kanalın yönetim kadrosunda Coşkun Aral’ın yanı sıra birçok tecrübeli ve profesyonel ismin yer aldığını da görebilirsiniz.

BeIN iz HD izle kanalı ülkemizdeki gerçek anlamda ve yerli olan ilk belge ve bilgi kanalı olma unvanına sahiptir. Kanalın belgesellere duyulan ilginin artmasına da yardımcı olduğu görülmektedir. Kanalın ilk HD yayın yapmaya başladığı tarih ise 26 Haziran 2009 tarihidir. Kanal bu tarihten itibaren Digitürk Plus üzerinden HD kalitede yayın yapmaya başlamıştır. Kanal 5 Temmuz 2011 yılında Türksat uydusu üzerinden bir süre şifresiz yayın da yaptı. Bein iz HD kesintisiz izleme imkanını site olarak günümüzde sizlere sunuyoruz. Sitemiz üzerinden kanalı şifresiz bir şekilde izleme imkanına sahip olursunuz.

Bein iz TV sunmuş olduğu birbirinden farklı programlarla izleyicilerini memnun etmeyi başarmaktadır. Bein iz TV canlı izle hizmetimiz ile kanalı istediğiniz yerden canlı bir şekilde takip edebilme imkanına da sahip olursunuz. Kanalı canlı bir şekilde izlerken yayında kesinti veya donma gibi sorunlar olmadığından dolayı kesintisiz izleme imkanınız da bulunmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri