ATV HD izle

ATV HD izle, ATV HD yayın akışını 7/24 kesintisiz canlı izleyebileceğiniz yerli dizilerden sen anlat karadeniz, haber ve sinema filmlerini izleyebileceğiniz televizyon kanalıdır.

ATV HD izle ilk olarak 9 Eylül 1992 tarihinde test yayınlarını yapmaya başlamıştır. Kanal hizmet vermeye ise tam olarak 12 Temmuz 1993 tarihinde başladı. Kanalın HD yayınının başlangıç tarihi ise 24 Nisan 2011’dir. ATV ülkemizde hizmet vermeye 2011 yılında başladı. ATV HD şuan Turkuvaz Madya Grubu bünyesinde hizmet vermekte olan bir ulusal televizyon kanalı konumundadır. Kanal bütün Türkiye’de yayın yapmaktadır. Yayın akışına baktığımız zaman genellikle dizi yayınlarıyla ön plana çıkmayı başarmıştır. ATV HD genel yayın yönetmenliğini ise Metin Ergen yapmaktadır. ATV HD canlı izle sayesinde kanalda takip etmiş olduğunuz bir dizi veya program olduğu zaman rahatlıkla takip edebilme imkanına sahip olursunuz.

ATV canlı yayın akışı ilk olarak ülkemizde 90’lı yıllarda Turgut Özal’ın yapmış olduğu girişimler ile devlet televizyonu tekelinin kırılması ile kurulmuş olan bir kanaldır. ATV tarafından bu zamana kadar yayınlanmış olan ve popüler hala gelmiş birçok yayın bulunmaktadır. ATV HD ise ATV ile eş zamanlı olarak yayınlarını yerine getirmektedir. ATV HD kanalı D-Smart, Türksat 4A, Digiturk, Filbox, Kablo TV, Tivibu, Türksat TKGS platformlarından yayınlarını yerine getirmektedir. ATV HD yüksek çözünürlüklü olarak hizmet verdiğinden dolayı görüntü kalitesi noktasında herhangi bir problem yaşamadan izleme imkanına sahip olursunuz.

ATV HD hizmet vermiş olduğu noktada kanalı izlemek isterseniz internet üzerinden çok rahat bir şekilde izleme imkanına da sahip olursunuz. ATV HD kesintisiz izle sayesinde diziyi internet üzerinden izlerken yayında herhangi bir kopma veya donma olmadan izleme imkanına da sahip olursunuz. İnternetten kanalı izleyeceğiniz sırada herhangi bir kesinti veya donma gibi sorunlar yaşanmadığı görülmektedir. Bu yüzden sürekli televizyona bağlı olmadan istediğiniz yerde ve sorunsuz bir şekilde takip etmek istediğiniz programları takip edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri